Kapat
  Kapat

Marriott International’a İkinci Kez ‘En İyi İşveren' Ödülü

Marriott International, 2015 Global Aon En İyi İşveren’i seçildi.

İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı şirketi Aon Hewitt, 85 ülkede 4,300'den fazla oteli ile faaliyette bulunan Marriott International'ı 2015 Global Aon En İyi İşveren olarak seçti.

Aon En İyi İşveren programı, işyerlerinin çalışanları aracılığıyla rekabet avantajı yaratmalarını ve buna bağlı olarak da çalışılabilecek en iyi işyerlerinin oluşmasını ölçümlüyor. Marriott International, iki yıl üst üste Global Aon En İyi İşveren’i seçilmeye layık görülen tek şirket.

Marriott International, Ermenistan, Gürcistan, Macaristan, Kazakistan, Polonya, Romanya, Rusya ve Türkiye’de Aon Hewitt En İyi İşveren seçilerek ödüllendirildi. 

Marriott International Global İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı olan David Rodriguez, “Marriott International’ın Aon Hewitt tarafından 2015 Global Aon En İyi İşveren seçilmesinden gurur duyuyor.” açıklamasını yaptı. Rodriguez, sözlerine şöyle devam etti:

“Tüm çalışanlarımızla pozitif bir kültür yaratmak ve bunu yukarı taşımak konusuna çok önem veriyoruz.Bunu yapmaya ve korumaya uzun zaman önce söz verdik. Aon Hewitt’in yapmış oldukları bu değerli araştırma gösteriyor ki; Marriott International çalışılacak harika bir işyeri.”

Kaynak: İK MAGAZİN